Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van EKC 2000, Emmen

69 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
 
Midweek poule 003 (zaal)
HHV MW1- Thrianta MW16 - 16
AVO MW2- EKC 2000 MW119 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Hoogkerk D2- DWA / Argo D27 -   3
week 46 : van dinsdag 14 november 2017 t/m maandag 20 november 2017
 
KNKV 2e klasse D (zaal)
Regio '72 1- EKC 2000 123 - 16
Oranje Zwart 1- Hellas '63 118 - 29
Woudenberg 1- Juventa 120 - 25
Devinco 1- Rheko 114 - 12
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
Regio '72 2- EKC 2000 227 - 13
Oranje Zwart 2- Hellas '63 211 - 13
Devinco 2- Rheko 224 - 15
Woudenberg 2- Juventa 212 - 12
Midweek poule 003 (zaal)
Moedig Voorwaarts MW2- Thrianta MW16 - 17
EKC 2000 MW1- NKC MW113 - 13
HHV MW1- Elko MW118 - 22
A-junioren 1e klasse B (zaal)
SIOS A1- Amicitia A125 -   9
Dindoa A1- EKC 2000 A120 - 12
Oost-Arnhem A1- ASVD | PV Systems A115 - 18
KVZ A1- Sparta A116 - 16
Breedtekorfbal Junioren poule 023 (zaal)
EKC 2000 A2- Amicitia A28 - 14
B-aspiranten 1e klasse B (zaal)
DOS '46 B2- Amicitia B110 -   5
NKC '51 B1- KVZ B118 - 14
EKC 2000 B1- Juventa B17 - 14
C-aspiranten 2e klasse A (zaal)
EKC 2000 C1- DOS '46 C212 -   5
Hoogkerk C1- OKO / Bies C115 -   3
Exakwa C1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C110 -   8

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
Juventa C2- Achilles C14 -   2
NKC '51 C1- ZKC '19 C14 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Elko D1- ZKC '19 D19 -   4
SDO D1- Thrianta D212 -   5
EKC 2000 D1- DWA / Argo D210 -   1
E-pupillen poule 036 (zaal)
Juventa E2- ZKC '19 E111 - 16
Elko E1- SDO E19 -   1
E-pupillen poule 052 (zaal)
Groen Zwart E1- SDO E22 -   7
KIOS '45 E1- EKC 2000 E29 -   5
week 45 : van dinsdag 7 november 2017 t/m maandag 13 november 2017
 
KNKV 2e klasse D (zaal)
Juventa 1- Devinco 121 - 17
Rheko 1- Woudenberg 117 - 19
Hellas '63 1- Regio '72 118 - 18
EKC 2000 1- Oranje Zwart 121 - 16
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
EKC 2000 2- Oranje Zwart 219 - 12
Rheko 2- Woudenberg 28 -   9
Juventa 2- Devinco 214 - 13
Hellas '63 2- Regio '72 218 - 32
Midweek poule 003 (zaal)
Thrianta MW1- AVO MW28 - 11
NKC MW1- HHV MW17 - 12
A-junioren 1e klasse B (zaal)
EKC 2000 A1- SIOS A19 - 29
Amicitia A1- Dindoa A19 - 31
ASVD | PV Systems A1- KVZ A113 - 19
Sparta A1- Oost-Arnhem A115 - 19

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Junioren poule 023 (zaal)
NKC '51 A3- Amicitia A25 -   8
HKC A2- EKC 2000 A211 -   3
Phenix '72 A1- Oranje Zwart A212 -   8
B-aspiranten 1e klasse B (zaal)
KVZ B1- EKC 2000 B119 -   5
Atalante / Steeds Hooger B1- DOS '46 B218 -   9
Juventa B1- NKC '51 B17 - 15
C-aspiranten 2e klasse A (zaal)
DOS '46 C2- Exakwa C13 - 16
OKO / Bies C1- De Wâlden C110 -   4
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1- EKC 2000 C113 -   3
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (zaal)
ZKC '19 C1- Juventa C214 -   4
EKC 2000 C2- NKC '51 C11 - 15
TOP C1- Thrianta C11 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)
Hoogkerk D2- EKC 2000 D16 - 10
Thrianta D2- Elko D19 -   6
ZKC '19 D1- SDO D16 -   8
E-pupillen poule 036 (zaal)
ZKC '19 E1- Thrianta E112 -   1
EKC 2000 E1- Elko E12 -   7
SDO E1- TOP E23 -   6
E-pupillen poule 052 (zaal)
NKC '51 E2- HKC E315 -   3
EKC 2000 E2- Groen Zwart E17 -   3
SDO E2- KIOS '45 E120 -   2

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017