Nieuws van de schoolkorfbalcommissie

Dit jaar wordt het schoolkorfbaltoernooi gehouden van 15 tot en met 18 mei. We zijn al druk bezig met de voorbereidingen. Op het moment dat dit stukje wordt geschreven hebben zich al 14 scholen opgegeven met 80 teams.

Tijdens het toernooi zal aan iedereen gevraagd worden om mee te helpen. Bijvoorbeeld als scheidsrechter, als kantinedienst of met het klaarleggen van de velden. Het toernooi is voor onze vereniging erg belangrijk. Veel leden van onze vereniging zijn voor het eerst via het schoolkorfbaltoernooi in aanraking gekomen met korfbal. Dus wanneer je wordt gevraagd om mee te helpen, zeg dan niet 'nee'. 

De Lisdodde heeft gevraagd of wij voor hun groepen 3 en 4 een clinic willen geven. Dit zou dan op een maandagmiddag (groepen 3) en een dinsdag- of woensdagochtend (groepen 4) moeten. Wie lijkt het leuk om hier mee te helpen? Wanneer je wilt helpen kun je dit doorgeven via de mail schoolkorfbal@ekc2000.nl en wij nemen dan contact met je op.

De schoolkorfbalcommissie.