Rompregeling zaal 2017-2018

Elke week worden de wedstrijden gefloten door onze scheidsrechters. Zowel onze thuiswedstrijden in de breedte korfbal als de wedstrijden in het wedstrijdkorfbal bij andere verenigingen.

Dit zaalseizoen dient EKC 2000 maar liefst 44 wedstrijden te fluiten in het wedstrijdkorfbal. Deze 44 worden gefloten door Michael Beekman en Riejander Deen buiten onze vereniging. Of het zijn de wedstrijden van de C1, B1 A1, S2 en S1 die niet door een externe scheidsrechter worden gefloten.

Op 28 januari 2018 zijn er 33 van de 44 wedstrijden gefloten. Dit betekend dat er geen sportieve sancties zijn voor het zaalseizoen van 2018/2019. De komende weken zal er hard worden gewerkt om de laatste 11 wedstrijden met de financiële boete (€29,75 euro per wedstrijd) weg te werken.

We zijn goed opweg. Een compliment naar onze vrijwilligers en in het speciaal de scheidsrechters die elke week op zijn of haar eigen niveau de wedstrijd in goede banen leidt. Zonder scheidsrechter geen wedstrijd.

Onze KNKV-scheidsrechters zijn door heel Nederland actief geweest: