Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van EKC 2000, Emmen

67 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Elburg 1- EKC 2000 129 - 17
Achilles 1- Pallas '08 112 - 15
Vlug & Vaardig 1- Rood-Wit 111 - 16
Sparta 1- Flamingo's 114 - 19
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Devinco 2- Woudenberg 37 -   5
Achilles 2- SKF 44 -   8
Elburg 2- EKC 2000 211 - 12
Rigtersbleek / Cottus 3- Rood-Wit 212 - 10
Achilles 2- Woudenberg 36 - 19
Midweek poule 038 (najaar)
DOS '46 MW1- Moedig Voorwaarts MW214 -   7
EKC 2000 MW1- ZKC '19 MW111 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 057 (najaar)
Rodenburg / Sparta A2- KIOS A27 - 13
B-aspiranten 2e klasse B (najaar)
EKC 2000 B1- Rood-Wit B114 - 12
DOS '46 B2- SIOS B17 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (najaar)
EKC 2000 B2- AVO B312 - 10
SDO B1- Stadskanaal '74 B15 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 100 (najaar)
ROG C1- Spes C11 - 11
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
Elko D1- Centrum D111 -   0
EKC 2000 D1- Meko '74 D14 -   4
E-pupillen poule 050 (najaar)
Ritola E2- WSS E12 - 17
EKC 2000 E1- Noordenveld E118 -   2
E-pupillen poule 131 (najaar)
DOS '46 E3- Koru E25 -   2
EKC 2000 E2- HHV E12 -   9

Alles voor je sport!
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Rood-Wit 1- Sparta 129 - 13
Flamingo's 1- Vlug & Vaardig 121 - 15
EKC 2000 1- Achilles 111 - 13
Pallas '08 1- Elburg 117 - 11
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
EKC 2000 2- Achilles 217 -   8
SKF 4- Elburg 214 - 11
Rood-Wit 2- Devinco 212 - 11
Midweek poule 038 (najaar)
Moedig Voorwaarts MW2- EKC 2000 MW115 -   7
ZKC '19 MW1- DOS '46 MW19 - 17
Breedtekorfbal Junioren poule 057 (najaar)
KIOS A2- Noordenveld A114 -   5
EKC 2000 A1- KIOS A215 -   5
Rodenburg / Sparta A2- EKC 2000 A17 - 13
B-aspiranten 2e klasse B (najaar)
EKC 2000 B1- SIOS B17 - 14
Rood-Wit B1- DOS '46 B220 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (najaar)
SDO B1- AVO B38 -   4
Stadskanaal '74 B1- EKC 2000 B27 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 100 (najaar)
ROG C1- EKC 2000 C15 -   9
Spes C1- DWA / Argo C23 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
EKC 2000 D1- Centrum D10 -   8
Meko '74 D1- Elko D17 -   3
Elko D1- EKC 2000 D17 -   4
E-pupillen poule 050 (najaar)
Noordenveld E1- Ritola E213 -   0
EKC 2000 E1- WSS E18 -   8

Korfbal Deals
E-pupillen poule 131 (najaar)
HHV E1- DOS '46 E317 -   7
EKC 2000 E2- Koru E21 -   3
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 3e klasse E (veld)
Vlug & Vaardig 1- EKC 2000 117 - 15
Sparta 1- Pallas '08 111 - 14
Elburg 1- Rood-Wit 118 - 16
Achilles 1- Flamingo's 18 - 12
KNKV Reserve 3e klasse L (veld)
Rigtersbleek / Cottus 3- EKC 2000 212 - 13
Elburg 2- Rood-Wit 24 - 11
Devinco 2- SKF 411 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 057 (najaar)
Rodenburg / Sparta A2- Noordenveld A15 - 11
B-aspiranten 2e klasse B (najaar)
SIOS B1- Rood-Wit B115 -   9
DOS '46 B2- EKC 2000 B117 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 078 (najaar)
AVO B3- Stadskanaal '74 B16 -   5
EKC 2000 B2- SDO B111 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 100 (najaar)
EKC 2000 C1- Spes C12 -   3
DWA / Argo C2- ROG C18 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 072 (najaar)
Centrum D1- Meko '74 D15 -   2
E-pupillen poule 050 (najaar)
Ritola E2- EKC 2000 E11 - 15
WSS E1- Noordenveld E18 -   9

Team TV
E-pupillen poule 131 (najaar)
DOS '46 E3- EKC 2000 E22 -   0
Koru E2- HHV E10 -   7

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017