Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van EKC 2000, Emmen

393 wedstrijden zijn geselecteerd. 388 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Pallas '08 1- Elko 120 - 26
Sparta 1- Invicta / Frigro 115 - 18
Harkema 1- EKC 2000 1

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Sparta 2- Invicta / Frigro 218 - 17
Oranje Zwart 2- De Hoeve 326 - 15
Harkema 2- EKC 2000 213 - 14
Pallas '08 2- Elko 222 -   8
Midweek poule 007 (zaal)
Niek MW1- Vefo MW113 - 21
SDO MW1- EKC 2000 MW120 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
HHV A1- Elko A122 -   1
Avereest A1- Juventa A24 - 31
EKC 2000 A1- TOP A216 -   3
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
De Granaet B1- Hoogkerk / Nic. B215 -   9
Vlug & Vaardig B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1
Sparta B1- OKO / Bies B114 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
Stadskanaal '74 B1- Vitesse B116 - 12
HHV B2- Hoogkerk / Nic. B47 -   7
SDO B1- AVO B38 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Roreko C2- Korvesta C112 -   3
ROG C1- Zunobri C1
EKC 2000 C1- DWA / Argo C312 -   1
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
KIOS '45 / UNI D1- Achilles D14 -   2
EKC 2000 D1- Centrum D18 -   9
NKC '51 D3- Juventa D32 - 15
E-pupillen poule 027 (zaal)
DWA / Argo E1- Hoogkerk / Nic. E28 - 12
Hoogkerk / Nic. E2- WSS E1
WSS E1- EKC 2000 E17 - 11
E-pupillen poule 078 (zaal)
Thrianta E1- ZKC '19 E110 -   4
Moedig Voorwaarts E1- Vitesse E10 - 13
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Elko 1- Sparta 120 - 13
Invicta / Frigro 1- Pallas '08 119 - 19
EKC 2000 1- Oranje Zwart 114 - 37
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Elko 2- Sparta 215 - 19
De Hoeve 3- Harkema 218 - 13
EKC 2000 2- Oranje Zwart 216 - 21
Invicta / Frigro 2- Pallas '08 215 - 16
Midweek poule 007 (zaal)
EKC 2000 MW1- Moedig Voorwaarts MW115 - 12
Vefo MW1- ZKC '19 MW111 - 10

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Juventa A2- EKC 2000 A117 - 11
TOP A2- Avereest A110 -   4
KIOS '45 / UNI A3- HHV A17 - 13
Avereest A1- HHV A17 - 14
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1- De Granaet B115 -   3
EKC 2000 B1- Sparta B19 - 10
Hoogkerk / Nic. B2- Vlug & Vaardig B112 - 16
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
Hoogkerk / Nic. B4- Stadskanaal '74 B17 - 12
Vitesse B1- HHV B26 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- Hoogkerk / Nic. C45 -   7
Zunobri C1- Roreko C22 -   7
Korvesta C1- ROG C12 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Centrum D1- KIOS '45 / UNI D19 -   2
Juventa D3- TOP D1
Achilles D1- NKC '51 D39 -   5
E-pupillen poule 027 (zaal)
AVO E1- WSS E130 - 14
EKC 2000 E1- Des E16 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
Vitesse E1- Thrianta E13 - 10
EKC 2000 E2- Ritola E14 -   7
ZKC '19 E1- Moedig Voorwaarts E126 -   9
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
EKC 2000 1- Sparta 112 - 23
Harkema 1- Invicta / Frigro 118 - 18
Pallas '08 1- Oranje Zwart 121 - 22
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Elko 2- De Hoeve 311 - 11
Pallas '08 2- Oranje Zwart 220 - 21
Harkema 2- Invicta / Frigro 215 - 13
EKC 2000 2- Sparta 218 - 14
Midweek poule 007 (zaal)
SDO MW1- Vefo MW125 - 13
Niek MW1- Moedig Voorwaarts MW115 - 12
EKC 2000 MW1- ZKC '19 MW19 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
HHV A1- EKC 2000 A15 - 13
Elko A1- TOP A24 - 16
Avereest A1- KIOS '45 / UNI A38 - 12
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
EKC 2000 B1- Vlug & Vaardig B112 - 14
De Granaet B1- Sparta B117 - 16
Hoogkerk / Nic. B2- OKO / Bies B17 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
EKC 2000 B2- Hoogkerk / Nic. B46 -   5
Vitesse B1- AVO B314 -   9
HHV B2- Stadskanaal '74 B11 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Hoogkerk / Nic. C4- Korvesta C17 -   2
Zunobri C1- DWA / Argo C35 -   7
ROG C1- EKC 2000 C14 -   9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Achilles D1- KIOS '45 / UNI D11 - 20
TOP D1- KIOS '45 / UNI D12 -   6
NKC '51 D3- EKC 2000 D17 - 10
Juventa D3- Centrum D13 -   9
E-pupillen poule 027 (zaal)
Des E1- Hoogkerk / Nic. E213 - 10
Korwi E1- WSS E17 -   7
AVO E1- DWA / Argo E118 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
Ritola E1- ZKC '19 E18 -   2
HHV E1- Thrianta E16 - 11
Vitesse E1- EKC 2000 E21 -   3
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Sparta 1- Harkema 117 - 19
Oranje Zwart 1- Elko 128 - 20
Invicta / Frigro 1- EKC 2000 123 - 11
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Sparta 2- Harkema 213 - 13
Invicta / Frigro 2- EKC 2000 222 - 22
Oranje Zwart 2- Elko 223 -   7
De Hoeve 3- Pallas '08 221 - 17
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
Midweek poule 007 (zaal)
Moedig Voorwaarts MW1- Niek MW110 - 13
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
TOP A2- HHV A15 - 10
KIOS '45 / UNI A3- Avereest A113 -   9
KIOS '45 / UNI A3- Juventa A25 - 24
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1- EKC 2000 B120 -   6
Sparta B1- Hoogkerk / Nic. B218 -   5
OKO / Bies B1- De Granaet B110 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
HHV B2- EKC 2000 B211 -   7
SDO B1- Vitesse B17 -   4
AVO B3- Stadskanaal '74 B16 - 20
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- ROG C19 -   4
Korvesta C1- Roreko C21 -   4
Roreko C2- Hoogkerk / Nic. C45 -   3

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Centrum D1- Achilles D17 -   4
E-pupillen poule 027 (zaal)
Hoogkerk / Nic. E2- EKC 2000 E112 - 13
DWA / Argo E1- Des E19 - 17
E-pupillen poule 078 (zaal)
ZKC '19 E1- HHV E12 - 12
Thrianta E1- Ritola E113 -   5
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
De Hoeve 3- Elko 214 - 19
EKC 2000 2- Elko 220 - 12
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Avereest A1- TOP A27 -   6
Juventa A2- Elko A133 -   3
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
Stadskanaal '74 B1- SDO B17 -   9
EKC 2000 B2- Vitesse B112 -   7
HHV B2- AVO B311 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- Korvesta C110 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Achilles D1- EKC 2000 D13 -   9
E-pupillen poule 027 (zaal)
DWA / Argo E1- EKC 2000 E18 -   9
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
Midweek poule 007 (zaal)
Moedig Voorwaarts MW1- Vefo MW112 - 16
Niek MW1- EKC 2000 MW119 -   8
ZKC '19 MW1- SDO MW112 - 15
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
EKC 2000 A1- Elko A126 -   2
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
Hoogkerk / Nic. B4- SDO B17 - 10
AVO B3- EKC 2000 B28 -   8
Stadskanaal '74 B1- HHV B29 - 12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Hoogkerk / Nic. C4- ROG C18 -   2
EKC 2000 C1- Zunobri C16 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
EKC 2000 D1- NKC '51 D38 -   4
E-pupillen poule 027 (zaal)
EKC 2000 E1- Korwi E111 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
EKC 2000 E2- Moedig Voorwaarts E116 -   0
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
EKC 2000 1- Elko 114 - 24
Harkema 1- Pallas '08 119 - 26
Sparta 1- Oranje Zwart 115 - 14
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Invicta / Frigro 2- De Hoeve 317 - 11
Harkema 2- Pallas '08 219 - 14
Sparta 2- Oranje Zwart 214 - 26
Midweek poule 007 (zaal)
SDO MW1- Niek MW125 - 13
EKC 2000 MW1- Vefo MW115 - 14
ZKC '19 MW1- Moedig Voorwaarts MW18 -   8
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
KIOS '45 / UNI A3- TOP A29 -   7
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
EKC 2000 B1- Hoogkerk / Nic. B216 -   8
Vlug & Vaardig B1- Sparta B15 -   7
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1- OKO / Bies B119 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
HHV B2- SDO B12 -   8
Stadskanaal '74 B1- AVO B39 - 10
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Korvesta C1- DWA / Argo C31 - 10
Roreko C2- EKC 2000 C13 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
TOP D1- EKC 2000 D11 -   6
KIOS '45 / UNI D1- NKC '51 D314 -   3

Alles voor je sport!
E-pupillen poule 027 (zaal)
Des E1- Korwi E114 -   3
Des E1- AVO E18 - 10
DWA / Argo E1- WSS E19 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
HHV E1- Vitesse E19 -   2
Ritola E1- Moedig Voorwaarts E110 -   0
ZKC '19 E1- EKC 2000 E25 -   5
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Pallas '08 1- Sparta 117 - 26
Oranje Zwart 1- Harkema 115 - 23
Elko 1- Invicta / Frigro 118 - 17
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Oranje Zwart 2- Harkema 224 - 16
Elko 2- Invicta / Frigro 211 - 17
De Hoeve 3- EKC 2000 215 - 19
Pallas '08 2- Sparta 221 - 12
Midweek poule 007 (zaal)
Niek MW1- ZKC '19 MW116 -   7
Moedig Voorwaarts MW1- SDO MW112 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Elko A1- KIOS '45 / UNI A34 - 19
EKC 2000 A1- Avereest A127 -   7
TOP A2- Juventa A28 - 25
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
OKO / Bies B1- EKC 2000 B119 -   9
De Granaet B1- Vlug & Vaardig B111 -   8
Hoogkerk / Nic. B2- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B110 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
SDO B1- EKC 2000 B26 -   5
Vitesse B1- Hoogkerk / Nic. B46 -   8
AVO B3- HHV B24 - 15
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
EKC 2000 C1- Korvesta C110 -   0
EKC 2000 C1- Hoogkerk / Nic. C48 -   8
Zunobri C1- Korvesta C110 -   5
ROG C1- Roreko C23 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
NKC '51 D3- TOP D12 -   4
Centrum D1- Juventa D312 -   3
EKC 2000 D1- KIOS '45 / UNI D11 -   8
E-pupillen poule 027 (zaal)
WSS E1- Des E17 - 18
EKC 2000 E1- AVO E114 - 15
Korwi E1- DWA / Argo E16 -   7
E-pupillen poule 078 (zaal)
Moedig Voorwaarts E1- Thrianta E10 - 20
EKC 2000 E2- HHV E11 -   4
Vitesse E1- ZKC '19 E10 -   4

Korfbal Deals
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Harkema 1- Elko 119 - 22
Pallas '08 1- EKC 2000 128 - 15
Oranje Zwart 1- Invicta / Frigro 117 - 13
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Oranje Zwart 2- Invicta / Frigro 219 - 13
Sparta 2- De Hoeve 314 - 14
Harkema 2- Elko 219 - 13
Pallas '08 2- EKC 2000 219 - 21
Midweek poule 007 (zaal)
Vefo MW1- Moedig Voorwaarts MW112 - 10
SDO MW1- ZKC '19 MW120 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Avereest A1- Elko A114 -   8
EKC 2000 A1- KIOS '45 / UNI A323 -   1
HHV A1- Juventa A26 - 20
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
De Granaet B1- EKC 2000 B119 - 11
Sparta B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B111 -   8
Vlug & Vaardig B1- OKO / Bies B19 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
SDO B1- Hoogkerk / Nic. B49 -   4
EKC 2000 B2- Stadskanaal '74 B119 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Hoogkerk / Nic. C4- Zunobri C116 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
KIOS '45 / UNI D1- Juventa D313 -   4
TOP D1- Centrum D12 -   4
E-pupillen poule 027 (zaal)
WSS E1- Hoogkerk / Nic. E26 - 14
Korwi E1- AVO E10 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
Ritola E1- Vitesse E19 -   3
Thrianta E1- EKC 2000 E213 -   4
Moedig Voorwaarts E1- HHV E10 - 11
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Invicta / Frigro 1- Sparta 116 - 15
EKC 2000 1- Harkema 120 - 22
Elko 1- Pallas '08 123 - 22
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Invicta / Frigro 2- Sparta 213 -   9
EKC 2000 2- Harkema 216 - 12
Elko 2- Pallas '08 212 - 23
De Hoeve 3- Oranje Zwart 215 - 19

Team TV
Midweek poule 007 (zaal)
EKC 2000 MW1- SDO MW16 - 15
Vefo MW1- Niek MW16 -   4
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Juventa A2- Avereest A130 -   3
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
OKO / Bies B1- Sparta B19 - 14
Hoogkerk / Nic. B2- De Granaet B18 - 17
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1- Vlug & Vaardig B116 -   7
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
AVO B3- SDO B19 -   8
Vitesse B1- Stadskanaal '74 B110 -   7
Hoogkerk / Nic. B4- HHV B26 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- EKC 2000 C18 -   7
Zunobri C1- ROG C18 -   3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Juventa D3- EKC 2000 D13 -   7
NKC '51 D3- Centrum D12 -   8
TOP D1- Achilles D15 -   0
E-pupillen poule 027 (zaal)
Hoogkerk / Nic. E2- DWA / Argo E17 -   4
EKC 2000 E1- WSS E111 -   8
AVO E1- Des E111 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
HHV E1- Ritola E13 -   5
Vitesse E1- Moedig Voorwaarts E114 -   0
ZKC '19 E1- Thrianta E14 - 15
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Oranje Zwart 1- EKC 2000 124 -   9
Sparta 1- Elko 119 - 13
Pallas '08 1- Invicta / Frigro 118 - 21
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Pallas '08 2- Invicta / Frigro 220 - 19
Oranje Zwart 2- EKC 2000 223 - 21
Sparta 2- Elko 212 - 13
Harkema 2- De Hoeve 314 - 12
Midweek poule 007 (zaal)
Moedig Voorwaarts MW1- EKC 2000 MW117 - 12
ZKC '19 MW1- Vefo MW113 - 10
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
TOP A2- Elko A18 -   4
EKC 2000 A1- Juventa A213 - 19
HHV A1- KIOS '45 / UNI A315 -   8
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
De Granaet B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B16 - 14
Sparta B1- EKC 2000 B113 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
HHV B2- Vitesse B18 -   2
EKC 2000 B2- AVO B39 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Roreko C2- Zunobri C111 -   2
ROG C1- Korvesta C13 -   1
Hoogkerk / Nic. C4- DWA / Argo C310 - 12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
KIOS '45 / UNI D1- Centrum D17 -   8
NKC '51 D3- Achilles D13 -   1
EKC 2000 D1- Juventa D38 -   4
E-pupillen poule 027 (zaal)
WSS E1- AVO E19 - 31
Korwi E1- Hoogkerk / Nic. E22 -   8
Des E1- EKC 2000 E112 -   7
E-pupillen poule 078 (zaal)
Ritola E1- EKC 2000 E27 -   5
Moedig Voorwaarts E1- ZKC '19 E10 - 15
Thrianta E1- Vitesse E115 -   0
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
 
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
TOP A2- EKC 2000 A16 - 13
Elko A1- HHV A14 - 19
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
Vlug & Vaardig B1- Hoogkerk / Nic. B215 -   9
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
DWA / Argo C3- Zunobri C113 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Centrum D1- EKC 2000 D16 -   7
TOP D1- Juventa D315 -   3
E-pupillen poule 027 (zaal)
DWA / Argo E1- AVO E12 -   9
E-pupillen poule 078 (zaal)
Thrianta E1- Moedig Voorwaarts E123 -   0
Ritola E1- HHV E114 -   8

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
 
Midweek poule 007 (zaal)
ZKC '19 MW1- EKC 2000 MW119 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
KIOS '45 / UNI A3- Elko A112 -   1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Korvesta C1- Zunobri C110 -   5
Roreko C2- DWA / Argo C313 -   4
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Juventa D3- NKC '51 D313 -   1
E-pupillen poule 027 (zaal)
DWA / Argo E1- Korwi E15 -   4
E-pupillen poule 078 (zaal)
Thrianta E1- HHV E17 -   5
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Oranje Zwart 1- Pallas '08 117 - 13
Invicta / Frigro 1- Harkema 114 - 18
Sparta 1- EKC 2000 126 - 13
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Sparta 2- EKC 2000 214 - 16
Invicta / Frigro 2- Harkema 221 - 18
Oranje Zwart 2- Pallas '08 219 - 13
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
EKC 2000 A1- HHV A115 -   9
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
Vlug & Vaardig B1- EKC 2000 B19 -   6
OKO / Bies B1- Hoogkerk / Nic. B219 - 12
Sparta B1- De Granaet B112 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
SDO B1- Stadskanaal '74 B16 -   9
Hoogkerk / Nic. B4- EKC 2000 B24 - 13
AVO B3- Vitesse B18 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Korvesta C1- Hoogkerk / Nic. C44 -   6
EKC 2000 C1- ROG C114 -   7

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Centrum D1- TOP D18 -   3
EKC 2000 D1- Achilles D12 -   3
E-pupillen poule 027 (zaal)
WSS E1- Korwi E19 -   5
Hoogkerk / Nic. E2- AVO E118 - 14
E-pupillen poule 078 (zaal)
ZKC '19 E1- Ritola E15 -   4
EKC 2000 E2- Vitesse E14 -   1
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
EKC 2000 1- Invicta / Frigro 114 - 22
Elko 1- Oranje Zwart 116 - 22
Harkema 1- Sparta 118 - 19
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Pallas '08 2- De Hoeve 319 - 15
EKC 2000 2- Invicta / Frigro 218 - 15
Elko 2- Oranje Zwart 215 - 15
Harkema 2- Sparta 216 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Elko A1- EKC 2000 A12 - 19
HHV A1- TOP A215 -   8
Juventa A2- KIOS '45 / UNI A323 -   4
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
Hoogkerk / Nic. B2- Sparta B14 - 17
De Granaet B1- OKO / Bies B19 - 11
EKC 2000 B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B110 - 15
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
Vitesse B1- SDO B15 -   6
EKC 2000 B2- HHV B210 -   7
Stadskanaal '74 B1- Hoogkerk / Nic. B414 -   8
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
ROG C1- DWA / Argo C35 -   6
Hoogkerk / Nic. C4- Roreko C25 -   8
Zunobri C1- EKC 2000 C15 - 10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
Achilles D1- Centrum D15 -   2
KIOS '45 / UNI D1- TOP D16 -   1
E-pupillen poule 027 (zaal)
Korwi E1- EKC 2000 E11 - 10
Des E1- DWA / Argo E115 -   1
AVO E1- Hoogkerk / Nic. E217 -   8
E-pupillen poule 078 (zaal)
HHV E1- ZKC '19 E110 -   2
Moedig Voorwaarts E1- EKC 2000 E20 - 13
Ritola E1- Thrianta E15 -   6

advertentie Lancyr Deelen
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Elko 1- EKC 2000 132 - 15
Pallas '08 1- Harkema 121 - 14
Oranje Zwart 1- Sparta 112 - 18
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Oranje Zwart 2- Sparta 215 - 11
Pallas '08 2- Harkema 217 - 17
De Hoeve 3- Invicta / Frigro 214 - 18
Elko 2- EKC 2000 215 - 20
Midweek poule 007 (zaal)
Vefo MW1- EKC 2000 MW115 -   7
Moedig Voorwaarts MW1- ZKC '19 MW111 - 13
Niek MW1- SDO MW117 -   7
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
TOP A2- KIOS '45 / UNI A38 -   9
Elko A1- Juventa A24 - 32
HHV A1- Avereest A113 -   6
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
OKO / Bies B1- Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B18 - 11
Hoogkerk / Nic. B2- EKC 2000 B111 - 14
Sparta B1- Vlug & Vaardig B115 - 10
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
AVO B3- Hoogkerk / Nic. B410 -   5
SDO B1- HHV B211 -   5
Stadskanaal '74 B1- EKC 2000 B212 -   7
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
ROG C1- Hoogkerk / Nic. C45 -   4
EKC 2000 C1- Roreko C23 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
EKC 2000 D1- TOP D11 -   3
Juventa D3- Achilles D16 -   4
NKC '51 D3- KIOS '45 / UNI D12 - 10
E-pupillen poule 027 (zaal)
EKC 2000 E1- Hoogkerk / Nic. E211 -   9
Korwi E1- Des E12 - 13
WSS E1- DWA / Argo E18 - 18
E-pupillen poule 078 (zaal)
Vitesse E1- HHV E17 -   4
EKC 2000 E2- ZKC '19 E11 -   7
Moedig Voorwaarts E1- Ritola E10 - 16
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
 
KNKV 3e klasse B (zaal)
Sparta 1- Pallas '08 111 - 24
Invicta / Frigro 1- Elko 121 - 25
Harkema 1- Oranje Zwart 114 - 18
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
Harkema 2- Oranje Zwart 213 - 17
Invicta / Frigro 2- Elko 227 -   7
EKC 2000 2- De Hoeve 317 - 23
Sparta 2- Pallas '08 210 - 15
Midweek poule 007 (zaal)
SDO MW1- Moedig Voorwaarts MW119 -   7
ZKC '19 MW1- Niek MW111 - 14
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
Juventa A2- TOP A229 -   5
Avereest A1- EKC 2000 A14 - 23
B-aspiranten 2e klasse A (zaal)
Vlug & Vaardig B1- De Granaet B17 - 10
EKC 2000 B1- OKO / Bies B18 - 16
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1- Hoogkerk / Nic. B217 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048 (zaal)
EKC 2000 B2- SDO B19 -   6
Hoogkerk / Nic. B4- Vitesse B13 -   6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 064 (zaal)
Roreko C2- ROG C111 -   3
Hoogkerk / Nic. C4- EKC 2000 C14 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
TOP D1- NKC '51 D37 -   2
Achilles D1- Juventa D33 -   3
KIOS '45 / UNI D1- EKC 2000 D15 -   5
E-pupillen poule 027 (zaal)
Des E1- WSS E118 -   8
Hoogkerk / Nic. E2- Korwi E110 -   3
AVO E1- EKC 2000 E17 -   9
E-pupillen poule 078 (zaal)
HHV E1- EKC 2000 E25 -   2
ZKC '19 E1- Vitesse E19 -   2

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017