Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Uitslagen van de poules van EKC 2000, Emmen

104 wedstrijden zijn geselecteerd. 98 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

week 42 : van dinsdag 12 oktober 2021 t/m maandag 18 oktober 2021
 
KNKV 4e klasse B (veld)
KIOS '45 1- Leonidas 1
Noveas 1- EKC 2000 113 - 17
Lemmer 1- SDO 113 - 22

Team TV
Breedtekorfbal Junioren poule 014 (najaar)
Noveas A1- SDO A114 - 17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
ZKC '19 B1- EKC 2000 B111 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
SDO B2- Korvesta B1
Achilles B1- EKC 2000 B24 -   4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
Roreko C1- EKC 2000 C12 -   1
Roreko C1- DOS '46 C25 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
DOS '46 D2- EKC 2000 D117 -   0
Roreko D1- KIA / Vefo D13 -   5
E-pupillen poule 028 (najaar)
Elko E1- HHV E21 -   0
Centrum E2- EKC 2000 E11 -   0
F-pupillen poule 010 (najaar)
Elko F1- KIOS F11 - 13
Moedig Voorwaarts F1- HHV F27 -   9
week 41 : van dinsdag 5 oktober 2021 t/m maandag 11 oktober 2021
 
KNKV 4e klasse B (veld)
SDO 1- EKC 2000 113 -   7
Lemmer 1- KIOS '45 113 - 14
Elko 1- Noveas 114 - 14

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 010 (najaar)
Niek 1- Meko '74 17 -   5
EKC 2000 2- HHV 48 -   4
Breedtekorfbal Junioren poule 014 (najaar)
EKC 2000 A1- Noveas A114 -   6
ZKC '19 A1- SDO A17 -   9
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
ZKC '19 B1- Vitesse B19 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
EKC 2000 B2- SDO B26 -   5
Achilles B1- Korvesta B1
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
EKC 2000 C1- Noveas C19 -   8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
EKC 2000 D1- Roreko D10 - 19
DOS '46 D2- KIA / Vefo D13 -   7
E-pupillen poule 028 (najaar)
Elko E1- EKC 2000 E11 -   1
HHV E2- Centrum E21 -   1
F-pupillen poule 010 (najaar)
KIOS F1- Moedig Voorwaarts F111 -   8
EKC 2000 F1- Elko F111 -   6

Antilopen Banner
week 40 : van dinsdag 28 september 2021 t/m maandag 4 oktober 2021
 
KNKV 4e klasse B (veld)
Leonidas 1- SDO 112 - 24
KIOS '45 1- Elko 112 - 13
Breedtekorfbal Senioren poule 010 (najaar)
Meko '74 1- EKC 2000 23 - 12
HHV 4- Niek 113 -   4
Breedtekorfbal Junioren poule 014 (najaar)
Noveas A1- ZKC '19 A110 -   7
EKC 2000 A1- ZKC '19 A18 -   3
SDO A1- EKC 2000 A114 -   8
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
Vitesse B1- Thrianta B19 - 11
Vitesse B1- EKC 2000 B18 -   5
Thrianta B1- ZKC '19 B118 -   4
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
SDO B2- Achilles B14 - 13
Korvesta B1- EKC 2000 B2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
Noveas C1- Roreko C110 -   3
DOS '46 C2- EKC 2000 C16 -   5
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
Roreko D1- DOS '46 D22 -   4
KIA / Vefo D1- EKC 2000 D121 -   0
E-pupillen poule 028 (najaar)
Centrum E2- Elko E14 -   2
EKC 2000 E1- HHV E22 -   1
F-pupillen poule 010 (najaar)
HHV F2- Elko F18 -   5
Thrianta F1- KIOS F15 -   9
week 39 : van dinsdag 21 september 2021 t/m maandag 27 september 2021
 
KNKV 4e klasse B (veld)
Lemmer 1- Leonidas 116 - 13
SDO 1- KIOS '45 110 -   7
EKC 2000 1- Elko 115 - 20
Breedtekorfbal Senioren poule 010 (najaar)
Meko '74 1- HHV 49 - 17
EKC 2000 2- Niek 113 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
EKC 2000 B1- ZKC '19 B16 - 20
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
EKC 2000 B2- Achilles B15 -   6
Korvesta B1- SDO B2
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
EKC 2000 C1- Roreko C14 -   4
DOS '46 C2- Noveas C11 -   6
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
KIA / Vefo D1- Roreko D17 -   2
EKC 2000 D1- DOS '46 D20 - 29
E-pupillen poule 028 (najaar)
HHV E2- Elko E13 -   0
EKC 2000 E1- Centrum E27 -   0

advertentie Lancyr Deelen
F-pupillen poule 010 (najaar)
EKC 2000 F1- Thrianta F14 -   2
week 38 : van dinsdag 14 september 2021 t/m maandag 20 september 2021
 
KNKV 4e klasse B (veld)
Elko 1- Lemmer 120 - 13
KIOS '45 1- Noveas 113 - 10
Leonidas 1- EKC 2000 19 - 12
Breedtekorfbal Senioren poule 010 (najaar)
HHV 4- EKC 2000 214 -   7
Meko '74 1- Niek 113 - 11
Breedtekorfbal Junioren poule 014 (najaar)
SDO A1- ZKC '19 A16 -   8
Noveas A1- EKC 2000 A18 - 12
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
Thrianta B1- EKC 2000 B117 -   7
Vitesse B1- ZKC '19 B115 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
Korvesta B1- Achilles B1
SDO B2- EKC 2000 B25 -   5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
Noveas C1- EKC 2000 C18 -   9
DOS '46 C2- Roreko C13 -   2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
Roreko D1- EKC 2000 D111 -   2
KIA / Vefo D1- DOS '46 D210 -   5
E-pupillen poule 028 (najaar)
EKC 2000 E1- Elko E11 -   0
Centrum E2- HHV E20 -   8
F-pupillen poule 010 (najaar)
Thrianta F1- Elko F14 -   5
HHV F2- KIOS F16 -   0
week 37 : van dinsdag 7 september 2021 t/m maandag 13 september 2021
 
KNKV 4e klasse B (veld)
Noveas 1- Leonidas 115 -   8
EKC 2000 1- KIOS '45 116 - 12
SDO 1- Elko 111 - 10
Breedtekorfbal Senioren poule 010 (najaar)
Niek 1- HHV 415 -   6
EKC 2000 2- Meko '74 18 -   9
Breedtekorfbal Junioren poule 014 (najaar)
ZKC '19 A1- Noveas A111 -   7
EKC 2000 A1- SDO A111 - 13
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016 (najaar)
ZKC '19 B1- Thrianta B19 - 11
EKC 2000 B1- Vitesse B18 -   6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (najaar)
Achilles B1- SDO B27 -   3
EKC 2000 B2- Korvesta B17 -   0
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 017 (najaar)
EKC 2000 C1- DOS '46 C29 -   0
Roreko C1- Noveas C12 -   8

Alles voor je sport!
Breedtekorfbal D-pupillen poule 016 (najaar)
DOS '46 D2- Roreko D16 -   1
EKC 2000 D1- KIA / Vefo D10 - 21
E-pupillen poule 028 (najaar)
HHV E2- EKC 2000 E10 -   1
F-pupillen poule 010 (najaar)
Moedig Voorwaarts F1- Thrianta F13 -   1
EKC 2000 F1- HHV F28 -   1

Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden
© KCA 2017